Bugun...



KAHRAMANMARAŞ KANO TAKIMI 7 MADALYA İLE TÜRKİYE 2. Sİ OLDU

24-26 Temmuz 2019 tarihleri arasında Eskişehir ilinde düzenlenen "Durgun Su Kano Türkiye Şampiyonasında” sporcularımız Merve ÇETİNKAYA ve Nur Sena CİNGÖZ yarıştıkları K1 500 mt, K1 200 mt ve birlikte yarıştıkları K2 200 mt. yarışlarında 4 Gümüş 3 Bronz olmak üzere toplamda 7 Madalya kazanmışlardır.

facebook-paylas
Tarih: 05-08-2019 10:24

KAHRAMANMARAŞ KANO TAKIMI 7 MADALYA İLE TÜRKİYE 2. Sİ OLDU

Ayrıca takım halinde Kahramanmaraş Kano takımı topladıkları toplam puanlar ile takım Türkiye 2.liği Kupasını elde ettiler.

Başarılı sporcularımız ve antrenörleri Orhan KARAKIZ ve Seyit ÖZŞAHAN Şampiyona dönüşü Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’ yı makamında ziyaret ettiler. İl Müdürü KABAKCI antrenörlerimizden Şampiyona hakkında bilgiler aldı. Elde edilen derecelerden duyduğu memnuniyetini ifade eden KABAKCI Sporcularımızı ve antrenörleri ayrı ayrı tebrik etti. Ziyaret sonunda Şampiyona anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.




Bu haber 41 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Kasımpaşa 4 4 0 0 10 4 12 +6
2 Galatasaray 4 3 1 0 10 5 9 +5
3 Medipol Başakşehir 4 3 1 0 7 3 9 +4
4 Kayserispor 4 2 0 2 5 2 8 +3
5 Atiker Konyaspor 4 2 0 2 8 6 8 +2
6 Trabzonspor 4 2 1 1 9 5 7 +4
7 Beşiktaş 4 2 1 1 8 6 7 +2
8 Yeni Malatyaspor 4 2 1 1 4 2 7 +2
9 Antalyaspor 4 2 1 1 8 8 7 0
10 MKE Ankaragücü 4 1 2 1 6 7 4 -1
11 Sivasspor 4 1 2 1 3 7 4 -4
12 Bursaspor 4 0 1 3 3 4 3 -1
13 Fenerbahçe 4 1 3 0 4 6 3 -2
14 Göztepe 4 1 3 0 2 5 3 -3
15 Alanyaspor 4 1 3 0 1 9 3 -8
16 Çaykur Rizespor 4 0 2 2 4 6 2 -2
17 Akhisarspor 4 0 2 2 4 7 2 -3
18 BB Erzurumspor 4 0 3 1 3 7 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Ümraniyespor 2 2 0 0 4 1 6
5 Eskişehirspor 2 1 0 1 4 2 4
6 Altay 2 1 0 1 3 2 4
7 Altınordu 2 1 1 0 5 2 3
8 Hatayspor 2 1 1 0 3 2 3
9 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
10 Adana Demirspor 2 0 1 1 2 3 1
11 Afjet Afyonspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
13 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
14 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
15 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
16 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
17 Elazığspor 2 0 2 0 2 4 0
18 Osmanlıspor FK 2 0 2 0 0 2 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 1 1 0 0 2 1 3
2 Şanlıurfaspor 1 1 0 0 2 1 3
3 Bandırmaspor 1 1 0 0 1 0 3
4 Tarsus İdman Yurdu 1 0 0 1 2 2 1
5 Konya Anadolu Selçukspor 1 0 0 1 1 1 1
6 Darıca Gençlerbirliği 1 0 0 1 0 0 1
7 Pendikspor 1 0 0 1 0 0 1
8 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
11 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
12 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Fatih Karagümrük 1 0 1 0 0 1 0
18 Etimesgut Belediyespor 1 0 1 0 0 3 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 1 1 0 0 4 1 3
2 Hekimoğlu Trabzon 1 1 0 0 2 1 3
3 Batman Petrolspor 1 0 0 1 1 1 1
4 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
9 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
10 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
13 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
14 Büyükçekmece Tepecikspor 1 0 1 0 1 2 0
15 Erbaaspor 1 0 1 0 0 1 0
16 Erzin Belediyespor 1 0 1 0 0 1 0
17 Yomraspor 1 0 1 0 0 1 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Alanyaspor vs Trabzonspor
 16/09/2018 Atiker Konyaspor vs Fenerbahçe
 16/09/2018 Beşiktaş vs Yeni Malatyaspor
 16/09/2018 Çaykur Rizespor vs Bursaspor
 16/09/2018 Galatasaray vs Kasımpaşa
 16/09/2018 Göztepe vs Kayserispor
 16/09/2018 Medipol Başakşehir vs Antalyaspor
 16/09/2018 MKE Ankaragücü vs Akhisarspor
 16/09/2018 Sivasspor vs BB Erzurumspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Adana Demirspor vs Hatayspor
 16/09/2018 Balıkesirspor Baltok vs Ümraniyespor
 16/09/2018 Boluspor vs Altay
 16/09/2018 Denizlispor vs Eskişehirspor
 16/09/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs Altınordu
 16/09/2018 Gençlerbirliği vs Elazığspor
 16/09/2018 Giresunspor vs Afjet Afyonspor
 16/09/2018 İstanbulspor vs Adanaspor
 16/09/2018 Kardemir Karabükspor vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/09/2018 Sivas Belediyespor vs Bandırmaspor
 08/09/2018 Bugsaş Spor vs Etimesgut Belediyespor
 08/09/2018 Tokatspor vs Tarsus İdman Yurdu
 08/09/2018 Zonguldak Kömürspor vs Pendikspor
 08/09/2018 Kırklarelispor vs Manisa BBSK
 08/09/2018 Tuzlaspor vs Fatih Karagümrük
 08/09/2018 Fethiyespor vs Konya Anadolu Selçukspor
 08/09/2018 Kahramanmaraşspor vs Şanlıurfaspor
 08/09/2018 Menemen Belediyespor vs Darıca Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/09/2018 Artvin Hopaspor vs Nazilli Belediyespor
 08/09/2018 Ergene Velimeşe vs Şile Yıldızspor
 08/09/2018 Karaköprü Belediyespor vs Yomraspor
 08/09/2018 Kozan Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 08/09/2018 Nevşehir Belediyespor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 08/09/2018 Gebzespor vs Hekimoğlu Trabzon
 08/09/2018 Silivrispor vs Batman Petrolspor
 08/09/2018 Tire 1922 vs Erzin Belediyespor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI