Bugun...KAHRAMANMARAŞ BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ HİZMETE GİRDİ

Uzun zamandır bir araya gelip, emek harcayıp, kalbi Beşiktaş için atan Kahramanmaraşlıların sonunda hayallerine kavuştu.

facebook-paylas
Tarih: 31-05-2017 17:38

KAHRAMANMARAŞ BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ HİZMETE GİRDİ

Kahramanmaraş’ta yaşayan Beşiktaşlıları örgütlemek ve bir araya getirmek için bir araya gelen Kahramanmaraşlı Beşiktaşlılar dernekleşerek bugün resmen açılışlarını yaptılar.

Kahramanmaraş Kayseri Yolu Üzeri Oto galericiler sitesi yanında açılan dernek günlerdir hummalı ve hararetli bir çalışmanın sonunda siyah beyaz renkler bayraklar ve posterler ile süslenmiş, misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması için tüm hazırlıklar yapılmış ve hizmete girmeyi bekliyordu. Heyecan ve coşkunun sürekli tezahürat ve meşaleler ile taçlandırıldığı açılış tam da Beşiktaş taraftarının coşku ve ismine yakışır cinsten gerçekleştirildi.

KURDELAYI BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ KESTİ

Dernek açılışı ile ilgili kurdela’yı kesmek için Gaziantep- Beşiktaş maçı öncesi kulüple alakalı Piazza Avm’deki Kartal Yuvası mağazası açılışı için gelen Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimi hep birlikte kesti.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Kartal Yuvaları İcra Kurulu Üyesi Hüseyin Mican ile Pazarlama ve Sponsorluklar, Dernekler Sorumlusu Hakan Özköse katıldı. Ahmet Nur Çebi Başkanlığında Kurdelanın kesilmesi ile birlikte açılışa katılan taraftarlar coşkuyu tavana taşıdı. Marşlar söylenip, meşaleler yakılıp, tezahüratlar yapıldı. Taraftarlar Başkan Ahmet Nur Çebi ve diğer yönetim kurulu ile birlikte hatıra fotoğrafları ve selfie fotoğrafları ile anı ölümsüzleştirerek güne sosyal medya çalkalaması yaptı.

AÇILIŞ BJK TV’DE CANLI YAYINLANDI

Uzun zamandır bir araya gelip, emek harcayıp, kalbi Beşiktaş için atan Kahramanmaraşlıların Kayseri Yolu Üzeri Oto galericiler sitesi yanında açılması merakla beklenen, günlerdir hummalı ve hararetli bir çalışmanın sonunda siyah-beyaz renkler, bayraklar ve posterler ile süslenmiş, misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması için tüm hazırlıklar yapılmış ve hizmete girmeyi bekleyen Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneğinin açılış Töreninin Beşiktaş TV Canlı yayınla Tüm Türkiyeye duyurdu.   

Heyecan ve coşkunun sürekli tezahürat ve meşaleler ile taçlandırıldığı açılış tam da Beşiktaş taraftarının coşku ve ismine yakışır cinsten gerçekleştirildiği açılışta taraftarlar hem açılışı kutladı hemde canlı yayında dev ekranda kendilerini izlemenin hazzını yaşadılar. 

BEŞİKTAŞ’A SAHİP ÇIKIN!”

Beşiktaş’ı yüceltmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız diyen Beşiktaş Spor Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Siyah –Beyaz olan her yer bizim bu yuva hepimizin. Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği, iyi niyetle yapılmış güzel bir yer. İçerisi pırıl pırıl yapılmış. Burada Beşiktaş’ın varlığını hissettirmesini bekliyoruz onlardan. Biz Beşiktaş sevdası ile yanıp tutuşan sevdalılarız” diyerek taraftarlardan Beşiktaş’a sahip çıkın ifadelerini kullandı. Kahramanmaraş halkı tarafından büyük ilgi gören 2. Başkan Ahmet Nur Çebi açılış sonrası derneği gezerken, Dernek Başkanı Mehmet Mutlu Cilve’ye teşekkür etti. Açılışa iş ve spor dünyasından birçok isim katıldı. Açılış Davul zurna eşliğinde muhteşem bir görüntüye bürünürken görkemli bir törenle hizmete girdi.

“DERNEĞİMİZ KAHRAMANMARAŞ’IMIZA HAYIRLI OLSUN”

Açılış konuşmasını yapan Beşiktaş Spor Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş derneklerinin sayısının artmasından memnuniyet duyduğunu belirterek, “Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği’ni açmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği’nin ülkemize hayırlı olmasını diliyor, derneğin kurulmasında emeği geçen başkan Mehmet Mutlu Cilve ve yönetim kurulu üyeleri ile Beşiktaş’a gönül veren tüm Kahramanmaraşlılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Süper Lig’de şampiyonluğa gittiklerini kaydeden Başkan Ahmet Nur Çebi, “Şampiyonluğa adım adım yaklaşıyoruz. Biz o kupayı o stada getireceğiz. Kimsenin ondan şüphesi olmasın. Beşiktaş tüm taraftarıyla camiasıyla şampiyonluğa kenetlenmiş vaziyettedir. Futbolcularıyla da aynı şekildedir. Bu futbol oyunudur güzel bir oyundur. Beşiktaş bu kupayı o stada getirecek ve kendi taraftarının önünde bu sene o turu atacaktır, bundan hepiniz emin olun inanın, biz inanıyoruz. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz inanıyor. Hiç şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı.

“BU SEVDANIN PEŞİNDEN GİTMEYE AND İÇTİK”

Dernek binasının açılışına katılım sağlayan Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimine ve Siyah Beyaz Sevdası ile yanıp tutuşan Beşiktaş sevdalılarına seslenen Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Mutlu Cilve; “Derneğimizin açılışına katılan herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum söze, biz Kahramanmaraş’ta bir hayali gerçekleştirdik ve bundan dolayı çok heyecanlıyız. Biz armayı ve renkleri çok sevdik ve bu arma ve renklere hizmet ettiğimiz için çok mutluyuz. Kayıtsız ve çıkarsız bir şekilde Beşiktaş’a gönül verdik. Bu sevdanın peşinden gitmeye and içtik. Çıktığımız bu yolda emeği geçen herkese teşekkürler. Biz dernek olarak sporda ahlakın, adaletin ve dürüstlüğünde takipçisi olacağız. Biz Beşiktaşlılar olarak sadece futbolda değil hayatın her alanında bir arada olmak için bir aradayız” ifadelerini kullandı.

“BİLİNÇLİ TARAFTAR YETİŞMESİNDE DERNEKLER ÖNEMLİ”

Kahramanmaraş Beşiktaş Spor Kulübü İl Temsilcisi İş Adamı Ekrem Karaoğlan (Ekremspor) ise Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışının hayırlı olmasını dileyerek, “Kahramanmaraş’taki Beşiktaşlıları bir çatı altında toplayan Başkan Mehmet Mutlu Cilve ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederim. Bugün burada şehrimizde Beşiktaş Spor Kulübü yönetimini ağırlamaktan onur duyuyoruz. Adana İl Beşiktaş Derneği Yönetim Kurulunu, Zonguldak Beşiktaş Derneğini ve çevre illerden gelen siyah Beyaz aşıklarını ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Açılışını yaptığımız Beşiktaş Derneğimiz Kahramanmaraş’taki derneklerin arasına spor üzerine bir derneğin katılmasından memnuniyet duyuyorum. Tribünlerdeki kötü görüntülerin önüne geçilmesinde ve bilinçli taraftarların oluşturulmasında taraftar derneklerinin çok önemli rol oynayacaklarına inanıyorum. Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışının hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

PLAKET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kahramanmaraş Kayseri Yolu Üzeri Oto galericiler sitesi yanında açılan dernek açılışına katılan Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimine Kahramanmaraş Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Mutlu Cilve Açılışa katılan Kulüp Yönetimine teşekkürlerini sunarak Plaket takdim etti.

DERNEK AÇILIŞINDAN SONRA KARTAL VUYASI AÇILDI

Bir takım açılışlar kapsamında Kahramanmaraş’a gelen Beşiktaş Spor Kulübü Yönetimi Beşiktaş Kartal Yuvası Kahramanmaraş Piazza AVM Mağazası açılış töreni yaparak halkın hizmetine sundu.

Kahramanmaraş Kartal Yuvası mağazası Beşiktaş JK Yönetim Kurulu 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Kartal Yuvalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mican’ın katıldığı bir törenle resmen hizmete girdi. Beşiktaş, taraftarı için yaptığı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ülkenin birçok yerinde bulunan Kartal Yuvası mağazalarına bir yenisi daha eklendi. Beşiktaş’ın lisanslı ürünlerini taraftarla buluşturan Kartal Yuvası’nın yeni mağazası Kahramanmaraş’ta hizmete açıldı. Kahramanmaraş Kartal Yuvası’nın açılış törenine Ahmet Nur Çebi (II. Başkan, İcra Kurulu Başkanı, Fulya Taşınmazlardan Sorumlu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden Sorumlu.) ve Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.) Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı. Açılış kurdelesini mağazamızın Camiamıza hayırlı olması temennisiyle Yönetim Kurulu Üyemiz Hüseyin Mican ile birlikte kesen Ahmet Nur Çebi yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Stada gelip destek olan taraftarlarımız kadar mağazadan alışveriş yapan taraftarlarımız da gücümüze güç katıyor. Onların destekleriyle mağazalarımızı çoğaltıyoruz. Biz Beşiktaş ailesi olarak lider olmak ve şampiyon olmak için yola çıktık. İnşallah bu sene şampiyonluğu elde edeceğiz. Taraftarlarımız unutmasınlar, o şampiyonluğun arkasında Kartal Yuvaları da var. Taraftarlarımız gelsinler, bize destek olsunlar. Alacakları bir formanın kulübümüze katkısı büyük. Başarımızın arkasında bu mağazalarımızın da katkısı olacak” ifadelerini kullandı.

“LİSANSSIZ ÜRÜN ALMAYINIZ”

Alkışlar eşliğinde açılış kurdelesini kesen 2.Başkan Ahmet Nur Çebi daha sonra mağazayı gezerek ürünleri inceledi. Taraftarların da yoğun ilgisiyle karşılaşan yöneticiler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi ve taraftarlarla sohbet etti. Burada taraftarlar ile bir araya gelen ve taraftarlara seslenen Çebi; “Bugün Kahramanmaraş’ta önce derneğimizi sonra Kartal Yuvası alış veriş mağazamızı açtık. İnşallah mağazamız Hayırlara vesile olur. Sizler Kahramanmaraşlılar olarak Takımımıza Beşiktaş- renklerine gönül verenlersiniz. Sizleri kutluyorum. Sizlerden ricam lisanssız ürün almayınız, Lisanssız ürünün takımımıza katkısı yoktur. Lisanslı ürünlerimiz hem kaliteli hemde Beşiktaş’ımıza katkısı vardır” ifadelerini kullandı. (HABER VE FOTOĞRAF: İLKER YİYEN)
Bu haber 392 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Kasımpaşa 4 4 0 0 10 4 12 +6
2 Galatasaray 4 3 1 0 10 5 9 +5
3 Medipol Başakşehir 4 3 1 0 7 3 9 +4
4 Kayserispor 4 2 0 2 5 2 8 +3
5 Atiker Konyaspor 4 2 0 2 8 6 8 +2
6 Trabzonspor 4 2 1 1 9 5 7 +4
7 Beşiktaş 4 2 1 1 8 6 7 +2
8 Yeni Malatyaspor 4 2 1 1 4 2 7 +2
9 Antalyaspor 4 2 1 1 8 8 7 0
10 MKE Ankaragücü 4 1 2 1 6 7 4 -1
11 Sivasspor 4 1 2 1 3 7 4 -4
12 Bursaspor 4 0 1 3 3 4 3 -1
13 Fenerbahçe 4 1 3 0 4 6 3 -2
14 Göztepe 4 1 3 0 2 5 3 -3
15 Alanyaspor 4 1 3 0 1 9 3 -8
16 Çaykur Rizespor 4 0 2 2 4 6 2 -2
17 Akhisarspor 4 0 2 2 4 7 2 -3
18 BB Erzurumspor 4 0 3 1 3 7 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Ümraniyespor 2 2 0 0 4 1 6
5 Eskişehirspor 2 1 0 1 4 2 4
6 Altay 2 1 0 1 3 2 4
7 Altınordu 2 1 1 0 5 2 3
8 Hatayspor 2 1 1 0 3 2 3
9 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
10 Adana Demirspor 2 0 1 1 2 3 1
11 Afjet Afyonspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
13 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
14 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
15 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
16 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
17 Elazığspor 2 0 2 0 2 4 0
18 Osmanlıspor FK 2 0 2 0 0 2 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 1 1 0 0 2 1 3
2 Şanlıurfaspor 1 1 0 0 2 1 3
3 Bandırmaspor 1 1 0 0 1 0 3
4 Tarsus İdman Yurdu 1 0 0 1 2 2 1
5 Konya Anadolu Selçukspor 1 0 0 1 1 1 1
6 Darıca Gençlerbirliği 1 0 0 1 0 0 1
7 Pendikspor 1 0 0 1 0 0 1
8 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
11 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
12 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Fatih Karagümrük 1 0 1 0 0 1 0
18 Etimesgut Belediyespor 1 0 1 0 0 3 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 1 1 0 0 4 1 3
2 Hekimoğlu Trabzon 1 1 0 0 2 1 3
3 Batman Petrolspor 1 0 0 1 1 1 1
4 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
9 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
10 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
13 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
14 Büyükçekmece Tepecikspor 1 0 1 0 1 2 0
15 Erbaaspor 1 0 1 0 0 1 0
16 Erzin Belediyespor 1 0 1 0 0 1 0
17 Yomraspor 1 0 1 0 0 1 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Alanyaspor vs Trabzonspor
 16/09/2018 Atiker Konyaspor vs Fenerbahçe
 16/09/2018 Beşiktaş vs Yeni Malatyaspor
 16/09/2018 Çaykur Rizespor vs Bursaspor
 16/09/2018 Galatasaray vs Kasımpaşa
 16/09/2018 Göztepe vs Kayserispor
 16/09/2018 Medipol Başakşehir vs Antalyaspor
 16/09/2018 MKE Ankaragücü vs Akhisarspor
 16/09/2018 Sivasspor vs BB Erzurumspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Adana Demirspor vs Hatayspor
 16/09/2018 Balıkesirspor Baltok vs Ümraniyespor
 16/09/2018 Boluspor vs Altay
 16/09/2018 Denizlispor vs Eskişehirspor
 16/09/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs Altınordu
 16/09/2018 Gençlerbirliği vs Elazığspor
 16/09/2018 Giresunspor vs Afjet Afyonspor
 16/09/2018 İstanbulspor vs Adanaspor
 16/09/2018 Kardemir Karabükspor vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/09/2018 Sivas Belediyespor vs Bandırmaspor
 08/09/2018 Bugsaş Spor vs Etimesgut Belediyespor
 08/09/2018 Tokatspor vs Tarsus İdman Yurdu
 08/09/2018 Zonguldak Kömürspor vs Pendikspor
 08/09/2018 Kırklarelispor vs Manisa BBSK
 08/09/2018 Tuzlaspor vs Fatih Karagümrük
 08/09/2018 Fethiyespor vs Konya Anadolu Selçukspor
 08/09/2018 Kahramanmaraşspor vs Şanlıurfaspor
 08/09/2018 Menemen Belediyespor vs Darıca Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/09/2018 Artvin Hopaspor vs Nazilli Belediyespor
 08/09/2018 Ergene Velimeşe vs Şile Yıldızspor
 08/09/2018 Karaköprü Belediyespor vs Yomraspor
 08/09/2018 Kozan Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 08/09/2018 Nevşehir Belediyespor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 08/09/2018 Gebzespor vs Hekimoğlu Trabzon
 08/09/2018 Silivrispor vs Batman Petrolspor
 08/09/2018 Tire 1922 vs Erzin Belediyespor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI