Bugun...



BAŞARILI SPORCULARA BELGE VERDİ

İL MÜDÜRÜ KABAKCI BAŞARILI SPORCULARA BAŞARI BELGESİ VERDİ

facebook-paylas
Tarih: 09-04-2019 16:52

BAŞARILI SPORCULARA BELGE VERDİ

2019 yılı Şubat ve Mart ayları itibari ile Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmalarını sürdüren, Ulusal ve Uluslararası spor müsabakalarında derece elde eden sporculara, elde ettikleri derecelerden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan KABAKCI Başarı Belgelerini takdim ettiler

08 Nisan 2019 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI Başkanlığında yapılan Belge takdim törenine; Basın Yayın Şube Müdürü Mustafa ARGUZ, Onikişubat Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kadir GEMCİ, Antrenörler, İdareciler ve Sporcular katılım sağladılar.

Belge Takdim töreni Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI’ nın açılış konuşması ile başladı. KABAKCI Konuşmasında Şunları söyledi” 2019 yılı itibari ile Proje ve Basın Yayın Şube Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Ayın Başarılı Sporcularına Başarı Belgesi Takdimi ve Basına tanıtılması programını gerçekleştiriyoruz. Bugün İlimizde 40 spor branşında çalışmalar yapıyor ve müsabık sporcular yetiştiriyoruz. Sporcularımız Antrenörlerimizin Gayretli çalışmaları sonucu Ulusal ve Uluslar arası arenada Başarılar gelmeye devam ediyor. Hepsini yakından takip ediyor ve destekliyoruz… İnşallah Katlanarak başarılar devam edecek hepinizi gönülden kutluyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından alanlarında Türkiye Şampiyonaları, Avrupa Şampiyonalarında birincilik, İkincilik ve Üçüncülük dereceleri alan sporcular sahneye davet edilerek Başarı Belgelerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI takdim ettiler. Belge alan spor branşları ve Müsabaka yerleri aşağıda belirtilmiştir.

Belge takdim töreni sonunda tüm İdareci, Antrenör ve Sporcular ile hatıra fotoğrafı çektirildi.

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer ve 22-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Karaman ilinde yapılan Görme Engelliler Judo Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonasında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Türkiye Güreş Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında Ordu ilinde yapılan Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasında Derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer alan ve 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Mersin ilinde yapılan Trap Federasyonu Kupasında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Belgeleri almak üzere Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer alan ve 01-03 Mart tarihleri arasında Konya ilinde yapılan Skeet Federasyon Kupasında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer alan ve 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Mersin ili Erdemli ilçesinde yapılan Havalı Silahlar Grup müsabakalarında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Türkiye Boks Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 11-17 Mart 2019 tarihleri arasında Muğla ili Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen Yıldız Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer alan ve 01-06 Mart 2019 tarihleri arasında Kahramanmaraş ili Afşin ilçemizde yapılan Okullar Arası Kick Boks Türkiye Şampiyonasında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer alan ve 15-17 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya ilinin Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Görme Engelliler Yüzme Şampiyonasında derece elde eden antrenörlerimizi ve sporcuları

Belgeleri almak üzere Türkiye Hokey Federasyonu Başkanlığının 2019 yılı faaliyet proğramında yer alan ve 26-30 Mart 2019 tarihleri arasında Osmaniye ilinde yapılan Türkiye Kadınlar Açık Alan Hokey Şampiyonasında VMY Spor Kulübü Kahramanmaraş Kadın Hokey Takımımız Nağmağlup bir şekilde Türkiye Şampiyonu olarak Hokey Süper Ligine yükselmiştir.

Belgeleri almak üzere 15-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Hırvatistan/Zagrepte düzenlenen ve Milli Eskrim Takımımız ile U14 Yıldız Erkekler Epe Circuit Avrupa Eskrim Şampiyonasına katılarak Bronz Madalya kazanan Sporcumuz Semih Akküncü.




Bu haber 125 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Kasımpaşa 4 4 0 0 10 4 12 +6
2 Galatasaray 4 3 1 0 10 5 9 +5
3 Medipol Başakşehir 4 3 1 0 7 3 9 +4
4 Kayserispor 4 2 0 2 5 2 8 +3
5 Atiker Konyaspor 4 2 0 2 8 6 8 +2
6 Trabzonspor 4 2 1 1 9 5 7 +4
7 Beşiktaş 4 2 1 1 8 6 7 +2
8 Yeni Malatyaspor 4 2 1 1 4 2 7 +2
9 Antalyaspor 4 2 1 1 8 8 7 0
10 MKE Ankaragücü 4 1 2 1 6 7 4 -1
11 Sivasspor 4 1 2 1 3 7 4 -4
12 Bursaspor 4 0 1 3 3 4 3 -1
13 Fenerbahçe 4 1 3 0 4 6 3 -2
14 Göztepe 4 1 3 0 2 5 3 -3
15 Alanyaspor 4 1 3 0 1 9 3 -8
16 Çaykur Rizespor 4 0 2 2 4 6 2 -2
17 Akhisarspor 4 0 2 2 4 7 2 -3
18 BB Erzurumspor 4 0 3 1 3 7 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 2 2 0 0 6 0 6
2 Giresunspor 2 2 0 0 5 1 6
3 Boluspor 2 2 0 0 4 1 6
4 Ümraniyespor 2 2 0 0 4 1 6
5 Eskişehirspor 2 1 0 1 4 2 4
6 Altay 2 1 0 1 3 2 4
7 Altınordu 2 1 1 0 5 2 3
8 Hatayspor 2 1 1 0 3 2 3
9 İstanbulspor 2 1 1 0 4 8 3
10 Adana Demirspor 2 0 1 1 2 3 1
11 Afjet Afyonspor 2 0 1 1 1 2 1
12 Gazişehir Gaziantep FK 2 0 1 1 1 2 1
13 Kardemir Karabükspor 2 0 1 1 1 2 1
14 Denizlispor 2 0 1 1 0 1 1
15 Adanaspor 2 0 1 1 1 3 1
16 Balıkesirspor Baltok 2 0 1 1 0 3 1
17 Elazığspor 2 0 2 0 2 4 0
18 Osmanlıspor FK 2 0 2 0 0 2 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 1 1 0 0 2 1 3
2 Şanlıurfaspor 1 1 0 0 2 1 3
3 Bandırmaspor 1 1 0 0 1 0 3
4 Tarsus İdman Yurdu 1 0 0 1 2 2 1
5 Konya Anadolu Selçukspor 1 0 0 1 1 1 1
6 Darıca Gençlerbirliği 1 0 0 1 0 0 1
7 Pendikspor 1 0 0 1 0 0 1
8 Bugsaş Spor 0 0 0 0 0 0 0
9 Fethiyespor 0 0 0 0 0 0 0
10 Kahramanmaraşspor 0 0 0 0 0 0 0
11 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0
12 Menemen Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
13 Sivas Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
14 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0
15 Tuzlaspor 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0
17 Fatih Karagümrük 1 0 1 0 0 1 0
18 Etimesgut Belediyespor 1 0 1 0 0 3 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Şile Yıldızspor 1 1 0 0 4 1 3
2 Hekimoğlu Trabzon 1 1 0 0 2 1 3
3 Batman Petrolspor 1 0 0 1 1 1 1
4 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0
5 Ergene Velimeşe 0 0 0 0 0 0 0
6 Gebzespor 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
8 Kozan Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
9 Körfez Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0
10 Nazilli Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
11 Nevşehir Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0
12 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0
13 Tire 1922 0 0 0 0 0 0 0
14 Büyükçekmece Tepecikspor 1 0 1 0 1 2 0
15 Erbaaspor 1 0 1 0 0 1 0
16 Erzin Belediyespor 1 0 1 0 0 1 0
17 Yomraspor 1 0 1 0 0 1 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Alanyaspor vs Trabzonspor
 16/09/2018 Atiker Konyaspor vs Fenerbahçe
 16/09/2018 Beşiktaş vs Yeni Malatyaspor
 16/09/2018 Çaykur Rizespor vs Bursaspor
 16/09/2018 Galatasaray vs Kasımpaşa
 16/09/2018 Göztepe vs Kayserispor
 16/09/2018 Medipol Başakşehir vs Antalyaspor
 16/09/2018 MKE Ankaragücü vs Akhisarspor
 16/09/2018 Sivasspor vs BB Erzurumspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/09/2018 Adana Demirspor vs Hatayspor
 16/09/2018 Balıkesirspor Baltok vs Ümraniyespor
 16/09/2018 Boluspor vs Altay
 16/09/2018 Denizlispor vs Eskişehirspor
 16/09/2018 Gazişehir Gaziantep FK vs Altınordu
 16/09/2018 Gençlerbirliği vs Elazığspor
 16/09/2018 Giresunspor vs Afjet Afyonspor
 16/09/2018 İstanbulspor vs Adanaspor
 16/09/2018 Kardemir Karabükspor vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/09/2018 Sivas Belediyespor vs Bandırmaspor
 08/09/2018 Bugsaş Spor vs Etimesgut Belediyespor
 08/09/2018 Tokatspor vs Tarsus İdman Yurdu
 08/09/2018 Zonguldak Kömürspor vs Pendikspor
 08/09/2018 Kırklarelispor vs Manisa BBSK
 08/09/2018 Tuzlaspor vs Fatih Karagümrük
 08/09/2018 Fethiyespor vs Konya Anadolu Selçukspor
 08/09/2018 Kahramanmaraşspor vs Şanlıurfaspor
 08/09/2018 Menemen Belediyespor vs Darıca Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/09/2018 Artvin Hopaspor vs Nazilli Belediyespor
 08/09/2018 Ergene Velimeşe vs Şile Yıldızspor
 08/09/2018 Karaköprü Belediyespor vs Yomraspor
 08/09/2018 Kozan Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 08/09/2018 Nevşehir Belediyespor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 08/09/2018 Gebzespor vs Hekimoğlu Trabzon
 08/09/2018 Silivrispor vs Batman Petrolspor
 08/09/2018 Tire 1922 vs Erzin Belediyespor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI